All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 167 Products.
LCD Screen AC Adapter 33dBm/2W Cell Phone Reception Blocker
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
EST-808HF Wifi Video Cell Phone Signal Blocker 2500MHz For Exam Room
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
CDMA Handheld GPS Blocker DCS / PHS Cell Phone Signal Booster Reviews
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 850-970MHZ |
| Output Port: | CDMA |
Wifi Gps Cell Phone Signal Jammer For Examination Room / AC110V-240V
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
Portable Gun Drone UAV Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m Blocking
| Type: | Portable Gun Stype Drone UAV Blocker |
|---|---|
| Antenna: | Built-in High Gain Directional Antennas(Gain: 10dBi) |
| Block Signal: | 900MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800MHz |
Indoor Silver Cell Phone Signal Jammer 33dBm , Four Band Blocker EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
8 Band Multifunctional Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 4G / 3G Mobile Phone Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
Indoor Omni-directional Ellular Phone Signal Jammer 33dBm 4Band Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |

