All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 162 Products.
808HE 3G / WIFI / GPS Portable Cell Phone Signal Jammer 30dBm , 3 Antenna
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 1W |
Black GPS 30dBm Portable Cell Phone Signal Jammer 808KB With 10m Range
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10m |
| Color: | Black |
High Power Mini Portable Cell Phone Signal Jammer Multi functional
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
3G Cell Phone Signal Jammer With 4 Antenna EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
3G/4G/WIFI/+GPS Cell Phone Signal Jammer , Portable Cell Phone Signal Blocker Device
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
200-300m 6 Bands Prison Tender Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Directional Antennas / 6pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS |
Wimax 3G Remote Control Jammer , WiFi Signal Jammer With Directional Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Power Input: | AC110V-240V |
| Power Output: | 16W |
1600mhz Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Waterproof Blaster Shelter Cell Phone Signal Jammer For Gas Station EST-808G
| Power Supply: | AC Adapter |
|---|---|
| Operate Time: | 24 Hours Continuous |
| Power Consume: | 5W |
5 Band Cell Phone Signal Jammer Built-In Antenna 3G / GSM With Cooling Fans
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |

