All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 162 Products.
EST-808HD wireless Cell Phone Signal Jammer For Conference room
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20 Meters |
Ordinary Cell Phone Signal Jammer for schools , CDMA GSM DCS PHS 3G
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |
14 Antennas Multi Functional Mobile Phone Blocker GPS VHF UHF Interference 5-80m
| Color: | Black |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Antenna: | 14pcs Omni Directional Antennas |
1500m Coverage Anti Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 Channels Handheld 60W High Power
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
3.2 W Portable Cell Phone Jammer , 3G / GPS 4 Antenna Jammer Shield
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
CE / ROHS Cell Phone Signal Booster / Blocker With Omni - Directional Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Adjustable Cell Phone Signal Jammer , Cell Phone Signal Blocker Antennas Blocking 2
| Frequency: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Power Input: | AC160V-240V |
8 Antenna Handheld Metal Shell GPS Signal Jammer Block 2G / 3G / 4G / Wifi with Battery inside
| Power Supply: | AC110V-220V/DC12V-36V |
|---|---|
| Weight: | About 500g |
| Dimensiion: | 140*75*35 |

