All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 162 Products.
Black Cell Phone Signal Blocker 35dBm 4G Cellphone / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
7/24 Continuously Working Remote Control Mobile Phone Signal Blocker for car using
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 3/6/8/10/12 Omnidirectional Antennas |
| Product Name: | Cell Phone Scrambler Jammer |
10 Meters Range Portable Cell Phone Jammer 30dbm With DCS / PHS , 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
Indoor 808M UHF / VHF GPS Signal Jammer 8 Band with High Power
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
10 Antenna Portable Cell Phone Jammer With Bi-Use Battery And AC Plug Working
| Output Power: | Each Band 2W, Total 20W |
|---|---|
| Product Weight: | About 6.7KG |
| Jammer Type: | Radio Jammer, RF Jammer, Cellphone Jammer, Car Jammer |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
Cell Phone Signal Jammer + GPS + WIFI + Walkie Talkie / Wireless Earphone (8 antennas)
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-25M |
WIFI 3G Cell Phone Signal Booster 30dBm , Mobile Signal Blocker 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
34dBm Remote Control Jammer 2G / 3G / 4G 30M Mobile Signal Blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Portable Mobile Phone + 3G + Wifi + GPS Signal Jammer With Cooling Fans
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Jamming Range: | 1-10m |

