All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ gps jammer blocker ] match 162 Products.
Library 808HI Portable Cell Phone Jammer GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
4 Channels Portable Cell Phone Jammer 1500MHz - 1600MHz GPS Blocker
| Antenna: | 4 Antenna |
|---|---|
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110V-240V DC9V) |
OEM Cell Phone Scrambler Device , GPS Frequency Jammer For Car / Taxi / Bus
| Jamming Range: | Radius 1-15M (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(or GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM Available |
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
CDMA / GSM Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
2G / 3G Cell Phone Signal Blocker Jammer High Frequency EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
Indoor Remote Control Mobile Phone Signal Jammer Radius 40m 22 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |

