All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Light Weight Plastic Case Mobile Phone Cellular Signal Jammer with LCD Screen
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
11 Channels Cellphone Signal Blocker with Built-in Omni Directional Antennas
| Features: | High Gain / Full-duplex / Single-port |
|---|---|
| Product Name: | TRI-BAND Repeater |
| Certifications: | CE And RoHs |
5 Bands Small Portable GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer with Built-in Antennas for Car use
| Blocking Signals: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack And Etc. |
|---|---|
| Shielding Objects: | GPS Tracker, And Other Kinds Of GPS Positioning Devices |
| Single Channel Output Power: | +30dBm / 1W |
OEM Cell Phone Scrambler Device , GPS Frequency Jammer For Car / Taxi / Bus
| Jamming Range: | Radius 1-15M (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(or GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM Available |
1500m Coverage Anti Drone Jammer UAV Killer RF Blocker 6 Channels Handheld 60W High Power
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Radius 1-40m 2W 10 Channels 5G Signal Jammer Portable Suitcase
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |
Desktop 14 Bands Mobile Phone Blocker 80 Meters Coverage for Security use
| Product Name: | Cellular 5G Jammer |
|---|---|
| Material: | Metal + Electronics |
| Color: | Green, Black Or Customized |
14 Antennas 70W High Power 2G 3G 4G 5G Blocker Security Built In Cooling Fan
| Jamming Signal Type: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
| Frequency Range: | 1MHz-6GHz |

