All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
5G NR Mobile Phone Signals Recognition Searching
| Supported Frequency Bands: | All Live Networks And Reserved Frequency Bands |
|---|---|
| Guarding Frequency Points: | 2 |
| Number Of Guarded Cells: | ≥4 Cells |
8 Bands Vehicle Magnetic Mounted Anti Drone Defense System Equipped with Built-in Battery and DC 24V Power Supply Providing Robust Defense Against Intrusive Drones
| Antenna Type: | High Gain Omni Pillar Antennas |
|---|---|
| Heat Assumption: | Air Cooling |
| Jamming Range: | 100-2000 Meters (depends On The Final Shape) |
6/8 Bands Small Portable Navy Green Gun Style Anti Drone System Featured with Built-in Battery For Drone Interception
| Maximum Power Consumption: | 200W (depends On The Final Shape) |
|---|---|
| Total Output Power: | 60W (depends On The Final Shape) |
| Application: | FPV Drones, And Other Kinds Of Anti-drone Device/system |
Handheld High Power Multi Channels Flying FPV Drone Blocker Featuring Built-in Battery for Drone Signal Disruption
| Single Channel Output Power: | 10-30W |
|---|---|
| Battery Time: | Continious Working For 40-60 Minutes |
| Jamming Range: | 100-1000 Meters |
GSM-R Railway Traffic Air Interface Monitoring System Wireless Communication Network
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
8 Antennas High Power Jammer , WIFI Blocker high power cell phone jammer
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
34dbm GPS Signal Jammer Wifi / 4G Signal Blocker with 8 Antennas
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Model No: | EST-808M2 |
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
800mW Portable GPS Signal Jammer High Frequency 1500MHZ - 1600MHZ
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Outdoor 150mA Wireless Signal Jammers Car GPS Tracking With Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
7 Channels Cell Phone Signal Detector Scanning Standby Mobile Phone Signal Built in Battery
| Features:: | Detecting Standby Signal, Security Device, Anti-intercept |
|---|---|
| Size:: | 98x147.7x26mm |
| Detection Range:: | 1-15 Meters |

