All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Full Frequency Cell Phone Signal Jammer Built In Antennas For 2G 3G 4G 5G
| Maximum Output Power: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Weight (main Unit): | 4.3KG |
Wireless Signal Remote Control Jammer Alpha Device High Gain
| Antenna: | 4pcs External D20*L510mm 5-7dB High Gain Omni Directional Antennas |
|---|---|
| Air Pressure: | 86~106kPa |
| Single Output Power: | +40dBm / 10W±200mA |
5000mAh UAV Portable Drone Jammer Remote Control Air Cooling
| Power Supplier: | Aluminum Battery27V/5000mAh, With Charger. |
|---|---|
| Heat Assumption: | Air Cooling |
| Jamming Methods: | Forced Return, Hover And Signal Scramble |
Portable high power remote control bomb jammer Radio-Controlled Improvised Explosive Device(RCIED) jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 5 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 20-50MHz, 50-100MHz, 135-175MHz, 300-340MHz, 400-470MHz |
TD4502 Handheld 4G 5G Mobile IMSI Signal Detection Analysis for Positioning and Code Scanning
| Working Standard: | NR: TDD, FDD |
|---|---|
| Working Frequency: | LTE And NR (can’t Be Turned ON Together) |
| Working Channels: | 4 Channels |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
High Effective Protection GPS WIFI RC Drone UAV Jamming System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
1500m 3 Bands High Power Anti Drone UAV Jammer with Omni Directional Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
2G 3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer High Power Signal Synchronic
| Total Power Output: | 100W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC220V3A --24VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤500W |
Fixed 25W 500m Shielding Waterproof Drone Jammer 2500MHz
| Type: | Fixed Anti-drone Device / Civil Drone Jammer |
|---|---|
| Material: | Aluminum Case + FRP Antennas |
| Antenna: | 3pcs FRP Omnidirectional Antennas; Or Directional Panel Antenna(optional) |

