All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Portable Emergency Communication System With Remote Surveillance
| Model No.: | EST-MESH02-DB |
|---|---|
| Frequency Range: | 580MHz |
| Channel Bandwidth: | 5 / 10MHz (optional) |
Wide Frequency Band Air Interface Signals Detector with High Data Transfer Rate
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Indoor Desktop Smart WIFI 6 Router With High Security And Wide Frequency Band
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
High Speed Reliable Indoor Desktop WiFi6 Router Smart 5G CPE For Transmission
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
360 Degree Ceiling Mounted Hidden Recording Jammer for Meeting use
| Function Angle: | 90-120 Degrees |
|---|---|
| Shielding Distance: | 2-5 Meters |
| Switch Mode: | Remote Control |
iPhone Android Harmony Series Audio Recording Jammer 360 Degree Desktop 2-5 Meters
| Shielding Objects: | Recording Pen, Mobile Phone (including Most Update IPhone), And Other Recording Devices |
|---|---|
| Blocking Radius: | 1-5 Meters (depends On The Actual Using Environment) |
| Jamming Angle: | 360 Degree, Full Coverage To Protect Privacy Well |
CE RoHS Cell Phone Signal Jammer 5 Buit In Omnidirectional Antennas 160*100*30 Mm
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 5 Buit-in Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
3dB Bendable RF Transmitter Antenna N-female Connector Communications Accessories
| Product Name: | Indoor Outdoor Antenna |
|---|---|
| Frequency Range: | 800-960MHz |
| Gain ( DB): | Uplink 3dB |
IP55 Waterproof Metal Detector Security Gate with 13 Zones for Airport use
| Working Power: | AC 220V 50Hz |
|---|---|
| Checking Distance: | 0.1-50cm |
| Detection Zones: | 13 Zones |

