All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Passive 5G NR Mobile Phone Signals Detection Analysis For Target Capture And Positioning
| Product Name: | 5G Portable Mobile Phone Signals Detector |
|---|---|
| Frequency Band: | N1, N28, N41, N78, N79, N3, N8 |
| Control Cells: | 4 Cells |
TZ502 5G NR Signals Recognition Device Vehicle Mounted For National Security
| Number Of Guarded Cells: | ≥6 Cells |
|---|---|
| Detection And Control Range: | ≥200 Meters (based On The Actual Live Network Environment) |
| Data Transmission Range: | ≥400 Meters (subject To The Actual Environment) |
CDMA Handheld GPS Blocker DCS / PHS Cell Phone Signal Booster Reviews
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 850-970MHZ |
| Output Port: | CDMA |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
Anti Drone Gun UAV Interceptor GPS / GALILEO / GLONASS For Military Public Security
| Material: | High-strength ABS, Reduce The Weight Of Equipment |
|---|---|
| Color: | Black |
| Product Size: | 900x200x460mm |
High Efficiency 5000m Detection Distance Radio Technology UAV Scanning and Jamming System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 7-10 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Integrated Drone UAV Radar Tracking Radio Detection Identification and Defense System for Military use
| Frequency Range: | 50MHz - 6GHz |
|---|---|
| Detection Radius: | 5000m (depends On The Working Condition) |
| Ranging Accuracy: | ≤10%R |
Portable Gun Drone UAV Jammer 900MHz 1.5G 2.4G 5.8G 1000m Blocking
| Type: | Portable Gun Stype Drone UAV Blocker |
|---|---|
| Antenna: | Built-in High Gain Directional Antennas(Gain: 10dBi) |
| Block Signal: | 900MHz 1575 MHz 2400 MHz 5800MHz |
7/24 Continuously Working Remote Control Mobile Phone Signal Blocker for car using
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 3/6/8/10/12 Omnidirectional Antennas |
| Product Name: | Cell Phone Scrambler Jammer |

