All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |
Remote Controlled 16 Channels Directional Cellular GSM DCS 3G 4G 5G GPS Interference Suppressor
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Light Weight Plastic Case Mobile Phone Cellular Signal Jammer with LCD Screen
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
50W Cell Phone Signal 5G Jammer high power 12 Bands EST-850LC12
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
GPS Signal Portable Cell Phone Jammer 8 Antenna 2G/3G/4G/Wifi With Battery Inside
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
Tender / Bid 2G 3G 6 Bands Cell Phone Scrambler Device
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
6W Black Remote Control Jammer , GSM / CDMA / 3G Power Adjustable Blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
2G / 3G / WIFI High Power Jammer , mobile phone booster DC5V
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
School Cell Phone Signal Blocker / cell phone jamming device 34dBm
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

