All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
Adjustable Mobile Phone Signal Jammer 60W High Power Suitcase Portable
| Colour: | Black |
|---|---|
| Antennas: | 11 Built-in Omnidirectional Antenna |
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable |
8 Antennas 3G 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer With USB Connector
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Name: | Mobile Phone Signal Jammer |
4G WiFi Mobile Phone Signal Jammer Remote Control EST-601J10
| Power Supply: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Dimension: | 270(L)×240(W)×60(H) |
| Name: | Cell Phone Signal Jammer |
Indoor Remote Control Mobile Phone Signal Jammer Radius 40m 22 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Adjustable 8 bands Cell Phone Signal Jammer AC160V - 240V 4G WiFi Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Givne Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Dimension: | 420(L)*190(W)*90(H |
8 Antennas Mobile Cell Phone Signal Jammer Outdoor Use Stationary Explosion Proof
| Single Output Power: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Antenna Type: | Omnidirectional |
| Power Source: | AC Adapter (220V) |
5 Antenna 3G Cell Phone Signal Jammer 6dBm With Remote Control for School
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Adjustable Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker For School EST-505F
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Power Adjustable Cell Phone Signal Jammer / cell phone Signal Booster
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model Number: | EST-505C2 |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |

