All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer Remote Control For Police And Command Center
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
1 - 40m Jamming Range Cell Phone Signal Jammer EST-502F22 22 Bands 44W Total Output
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 22 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 22 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
EST-502F24 Cell Phone Signal Jammer OEM 24 Bands All Wireless Signal Blocker
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Desktop 4 Bands 30dBm Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Antenna: | 4 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 4 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
8 Bands 2G 3G 4G Omni Directional Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
3G Power Remote Control Jammer EST-505K1 , Wifi Directional Jammer / Blocker
| Power Supply: | AC Adapter (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 6W |
| Weight: | 5kg |
5 Antenna GSM 3G Remote Control Jammer 2100 - 2200MHZ for Military
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Medium Power Cell Phone Signal Jammer , Pocket Cell Phone Jammer
| Jamming Distance: | 1-30M |
|---|---|
| Jammer Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
| Temperature: | -10 To +55℃ |
3G / GSM Desktop Remote Control Cellphone Jammer / Blocker EST-505A
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Cell Phone 24 Antennas 44W VHF UHF 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 And Etc. |

