All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
12 Bands Cell Phone Signal Blocker Adjustable Stationary 3G 4G 5G WiFi Remote Control
| Jamming Radius: | 1-60 M (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 12 External Omnidirectional Antenna |
| Colour: | Black |
808LE High Power Jammer 47dBm , Mobile Phone Signal Jammer with 5 Antenna
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 47dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
GPS Satellite Cell Phone Signal Jammer / Blocker 33dBm with Omni Antenna
| Power Source: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumption Current: | 150mA |
| Output Power: | 2mV |
Wireles Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer 40m For School Examination Room
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
Remote Control Cell Phone Signal Jammer / Power Adjustable Cell Signal Blocker Metal Shell
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
16 Channels Cell Phone Signal Jammer Desktop Signal Jammer for military use
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
200-300m 6 Bands Prison Tender Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Directional Antennas / 6pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS |
2.4W WIFI GPS 3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HE
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Full Band Wireless Plastic Mobile Phone Signal Blocker 1-30M For CDMA GSM PHS
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |

