All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
Power Adjustable Cell Phone Signal Jammer With GSM 930-960MHz DCS 1805-1980MHz
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Vehicle Mounted GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Remote Control Cell Phone Signal Jammer
| Features: | High Power All In One Wireless Signals Blocker |
|---|---|
| Product Name: | Vehicle Bomb Blocker |
| Single Output Power: | +47-50dBm / 50-100W |
40W Medium Power 1-50m 8 Channels Cell Phone Signal Jammer for Prison
| Jamming Range: | 1-50M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
14 antenna high power adjustable Cell Phone Signal Jammer full coverage for all the signals
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 14 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
GSM CDMA PHS Mobile Phone Signal Isolator mobile phone signal blocker for schools
| Jamming Range: | 1- 40 Meters (still Depends On The Sognal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
Backpack 30 Meters Blocking Cell Phone Signal Jammer with Bulit-in Battery
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI LTE1(4G1) LTE2(4G2) |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
20 Antennas Cell Phone Signal Jammer 3G 4G WiFi Bluetooth Cell Phone Scrambler Device
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
| Power Supply: | AC Adapter(Input: AC100-240V; Output: DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
Mobile Vehicle GPS Satellite Positioning Cell Phone Signal Jammer EST-808KA1
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
1-40m Adjustable Cell Phone Signal Jammer 30 Channels Indoor 12 Months Warranty
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 30 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 30 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 |

