All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
12W Adjustable Home Remote Control Jammer EST-505K1 With 6 Band
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
Adjustable Cell Phone Signal Jammer , Cell Phone Signal Blocker Antennas Blocking 2
| Frequency: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Power Input: | AC160V-240V |
Built In Antennas Mobile Phone 5G Jammer WIFI 12 Bands EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
small powerful portable cell phone signal jammer US system 3G 4G
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
2 Watt Cell Phone Signal Jammer 16 Bands GSM CDMA 3G 4G GPS WiFi Signal EST-502F16
| Size: | 376×235×58 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | GSM/3G/4G/WIFI /GPS/CDMA/UHF/VHF Jammer, All Signal Jammer |
40W Adjustable Cell Phone Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Signal Blocker EST-505F8
| Size: | 380(L)×300(W)×90(H)mm |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Blocker Jammer |
25M Jamming Range 3G Cell Phone Signal Jammer 2110-2170MHz For Law Court
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
High Power Cell Phone Signal Jammer With 2G/3G/4G1/4G2/WIFI For Schools and Army
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model Number: | EST-505C2 |
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |

