All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
10 Bands Portable Mobile Signal Jammer 40 Meters Radius Adjustable Channels
| Jamming Range: | Radius 1-40m (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | ≤35dBm/3W(adjustable With Power Adjustment Knob) |
185W Mobile Phone 4G 5G Jammer High Frequency With LED Screen
| Weight: | 2.7KG |
|---|---|
| Size: | 430*330*80mm |
| Power Consumption: | 185W |
16 Antennas GPS Signal Jammer for Car / Office Use , cell phone jammer block
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Custom 11-Band 2G 3G 4G / WiFi / GPS / Walkie Talkie Signal Jammer Portable 60W High Power
| Type: | Portable High Power Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 11pcs Omnidirectional Antennas |
Indoor Car Use Cell Phone Scrambler Jammer 8 Antennas Remote Control
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
24 Bands Adjudtable Cell Phone Signal Jamming Device GPS Signal Disruptor
| Jamming Range: | 1-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 24pcs High-gain Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power(each Band): | ≤ 33dBm / 2W (adjustable With Power Adjustment Knob) |
8 Antennas UHF VHF Signal Jammer Indoor Car Use Remote Control 40 Meters Radius
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
12 Bands IoT Software Control Cell Phone Wifi Signal Jammer Built In Antennas With LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
Optional IoT Smart Management Software Control EST-804F12 12 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Signal Jammer Remote Control 25m
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/WIRELESS CAMERAS And Etc. In Optional |

