All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
OEM 16 Bands Signal Blocker Cell Phone WIFI GPS VHF UHF Remote Control Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 16 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
EST-502F18 Cell Phone Blocker 18 Bands WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 18 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 20 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 20 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
40M 2W 22 Antenna 5G Signal Jammer with Car Charging
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 22 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 22 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
10 Bands Directional Timing Cell Phone 2G 3G 4G & WiFi & Walkie-Talkie Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
High Power Wifi Portable Cell Phone Jammer / Blocker ( CDMA GSM DCS PCS 3G )
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST-808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
12 Bands Cell Phone Signal Jammer
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
|---|---|
| Jamming Range: | 5-80m |
| Power Supply: | AC110~240V 45~60Hz |

