All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
WIFI cell phone signal blocker For Schools and Army EST-505C2
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
VHF UHF Lojack Radio small pocket jammer 10 antennas CDMA GSM 3G 4G WiFi
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
High Power WIFI 2G / 3G Cell Phone Jammer with Cooling Fans , 6 Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-30m |
LCD Screen AC Adapter 33dBm/2W Cell Phone Reception Blocker
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
12 Bands High Power Adjustable Stationary Electronic Jamming Device 2 watts Jammer
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
12 Antenna GPS Signal Jammer Wall Mount Blocker For Isolating Car Gps Signal
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
5m Ultrasonic Audio Voice Recording Jammer 360 Degree Knob Adjustment
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 2-5 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | Full Angle 360 Degree Blocking While Horizontal 180°/ Vertical 90° |
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |

