All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
6 Antenna 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Signal Blocker
| Material: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Shielding Radius: | 50-500meters |
| Shielding Signal: | Mobile Phone Signal, WIFI, GPS, UHF, VHF Or Customerized |
16 Antennas High Power Jammer CDMA GSM DCS PHS PCS 3G WCDMA 4G LTE
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |
iPhone Android Harmony Series Audio Recording Jammer 360 Degree Desktop 2-5 Meters
| Shielding Objects: | Recording Pen, Mobile Phone (including Most Update IPhone), And Other Recording Devices |
|---|---|
| Blocking Radius: | 1-5 Meters (depends On The Actual Using Environment) |
| Jamming Angle: | 360 Degree, Full Coverage To Protect Privacy Well |
AC adapter Prison 2G 3G GPS Signal 200W High Power Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Directional Antennas / 4pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 4 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS |
250W High Power Cell Phone Jammer Stationary For 4G 5G Indoor
| Maximum Output Power: | 250W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Power Consumption: | ≤750W (220V/3.5A) |
4G Cellular Blocker 12 Channels High Power Jammer Desktop For School Use
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Hidden Ultrasonic 1-2m Audio / Voice Recording Jammer for Secret Meeting
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 1-2 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | 90-120 Degrees |

