All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ adjustable mobile phone signal jammer ] match 141 Products.
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST -808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
Wall Mounted 8 Bands 8W Cell Phone Signal Jamming Device
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8pcs Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Portable Vehicle GPS Satellite Positioning Mobile Signal Jammer 1500-1600MHz
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
34dBm Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505F For School
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
360° Desktop High Power Ultrasonic Audio Recording Jammer for Personal Privacy Protecting
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
12 Bands 5g Cell Phone Jammer Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
Stationary 270° Hidden Adjustable High-Power Ultrasonic Audio Recording Shielding System
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
360 Degree Ceiling Mounted Hidden Recording Jammer for Meeting use
| Function Angle: | 90-120 Degrees |
|---|---|
| Shielding Distance: | 2-5 Meters |
| Switch Mode: | Remote Control |
Power Source External Antenna Jammer / cell phone signal blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

