All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
12 Antenna GPS Signal Jammer Wall Mount Blocker For Isolating Car Gps Signal
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
Ultrasonic 360 Degree Noiseless Audio Recording Jammer
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 2.5-5 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | 360 Degrees |
360 Degree Ultrasonic Audio Recorder Jammer 2-8m Remote Control
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 2-8 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | Full Angle 360 Degree Blocking While Horizontal 150°/ Vertical 150° |
Stainless Steel White Cell Phone Signal Scrambler Jamming Distance 1-30m Material
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI |
Knob Adjustment 2-4m Ultrasonic Audio Voice Recording Jammer
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 2-4 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | Horizontal 180°/ Vertical 90° |
5 Antennas GPS 3G Signal Jammer Position Tracking Car Use Portable Handheld
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
Wireles Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer 40m For School Examination Room
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIFI,4G |
Stainless Steel Silver Cell Phone Signal Jammer Remote Control For Police And Command Center
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G,4G,WIFI |
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |
Light Weight Cell Phone Scrambler Device for WIFI / Bluetooth / Wireless Vedio
| Jamming Range: | 1-27M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |

