All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
12W White Plastic Cell Phone Blocking Device Jamming Distance 1-30M
| Power Input: | AC110V-240V |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30M |
| Power Output: | 12W |
Adjustable Radius Cell Phone Signal Blocker , Signal Blocker For Cell Phone
| Jamming Range: | 1-22M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
Black Cell Phone Scrambler Device For Wifi / Bluetooth / Wireless Vedio
| Jamming Range: | 1-27M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G ,TD-SCDMA,WIFI,4G |
GSM 3G 4G LTE 5G Cell Phone Signal Jammer - Block Unwanted Calls & Texts for Businesses
| Type: | Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 2-20m |
| Antenna: | 8pcs Omni Antennas |
2G / 3G Cell Phone Signal Blocker Jammer High Frequency EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
3G GPS Bluetooth Full-band Wireless Cell Phone Signal Jammer With 8 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS,VHF,UHF |
| Jamming Range: | 1-30 Meters |
14 Antennas Portable GPS Wireless Signal Jammer Full Bands 12000mAh
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
Military Backpack GSM WIFI GPS Jammer Anti Drone UAV Jammer Prison
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Mobile Cell Phone Signal Jammer Stationary 8 Antennas 3G WIFI
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Dimension: | 360*180*60MM |
Backpack High Power Jammer Remote Control 8 Channels 80M Radius Blocking
| Type: | Backpack High Power Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 5-10Watt (37-40dBm) +/-200mW |
| Coverage: | 10-80m (depends On Local Signal Strength) |

