All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
8 Bands Handheld Cell Phone Signal Jammer 2G / 3G / 4G / Wifi Blocker AC110V-240V
| Size: | 140×75×35 Mm Not Include Antenna |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
42dBm High Power Jammer
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
6 Antenna Cell Phone Signal Jammer , High Power Desktop Cell Phone WIFI Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamning Range: | 1-30m |
Portable Handheld Anti All GPS Trackers GSM GPRS UMTS All GPS & Lojack Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS,Galieo,Glonass,Beidou |
10 Channels 5W 37dBm 5G Signal Jammer with Timer Setting
| Jamming Range: | 1-60 M(panel Antenna Facing Direction) |
|---|---|
| Antenna: | Directional Panel Antenna |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
GSM / DCS High Power Jammer EST-808LA , 5 Antenna Omni-Directional Jammer
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Small 1600mhz GPS Cell Phone Signal Jammer 30dbm With 10m Range , Black
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
| Jamming Range: | 1-10m |
1600mhz Cell Phone Signal Jammer
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
6W CDMA GSM DCS PHS 3G Cell Phone Signal Jammer / Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-150m |
40W Adjustable Cell Phone Wifi Jammer WIFI 4G LTE CDMA Signal Blocker EST-505F8
| Size: | 380(L)×300(W)×90(H)mm |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Blocker Jammer |

