All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
CDMA / GSM 3G High Power Jammer Blocker EST-808LD For Conference Room
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Small Pocket Wifi / Blue Tooth / Wireless Video Jammer / Blocker EST-808HD
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Vehicle Car Tracker GPS Jammer / Blocker EST-808KA2 with Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
Portable GPS Signal Jammer , WIFI 3G / GSM Handheld Cellphone Signal Blocker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |
2200mhz 30dbm Cell Phone Signal Jammer For Schools With 5 Band , Portable
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Shielding Range: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Mini Anti GPS Signal Jammer Tracker With Full Tropism Antenna , No Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
Mini GPS Signal Jammer Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
Portable GPS Signal Jammer Built-in Antenna With AC And Car Adaptor 808SF1
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Black Cell Phone Signal Blocker 35dBm 4G Cellphone / GPS / WIFI
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
Power Adjustable Cell Phone Signal Jammer / cell phone Signal Booster
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model Number: | EST-505C2 |

