All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
High Power Cell Phone Signal Jammer With 2G/3G/4G1/4G2/WIFI For Schools and Army
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/WIFI |
| Model Number: | EST-505C2 |
Indoor Omni-directional Ellular Phone Signal Jammer 33dBm 4Band Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
33dBm Cell Phone Signal Jammer / Scrambler Computer Remote Contro
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 850-894MHz |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
15W 4G WIFI Cell Phone Signal Jammer / Blocker Black For Auditoriums
| Model: | EST-808P |
|---|---|
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
| Jamming Frequency: | GSM/CDMA/AMPS/DCS/PHS/3G(WCDMA,)/4G,2.4G Wifi / Blue Tooth / Wireless Video |
Bluetooth Portable Cell Phone Signal Jammer for schools , 33dBm
| Jamming Range: | 1-25m(-85dbm) |
|---|---|
| Model: | EST-808P |
| Frequency: | 930-960MHz |
2G / 3G / 4G Portable Cell Phone Signal Blocker Device For Conference Room
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
Exam Room Stainless Steel Signal Blocker For Cell Phone 870-880MHz CDMA
| COLOR: | SILVER |
|---|---|
| MATERIAL: | STAINLESS STEEL |
| JAMMER OBJECTION: | GSM,3G,4G,WIFI,BLUETOOTH,UHF,VHF AND SO ON |
1W 10 Antenna 4500mAh Walkie Talkie Signal Jammer
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
20m Radius 8 Bands 7.4V 3600mAh Handheld 5G Jammer
| Type: | Portable Handheld Pocket Size Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
24dbm GPS Signal Jammer EST-808KC , GSM / CDMA Cellphone Signal Blocker With 3 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |

