All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Indoor Silver Cell Phone Signal Jammer 33dBm , Four Band Blocker EST-808A
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
CDMA / GSM 3G Cell Phone Frequency Jammer 33dBm with 20m Jamming Range
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
3G CDMA Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808FIII with AC Adapter
| Jamming Range: | 1-20meters |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Power Consume: | 5W |
30dBm Cell Phone Signal Jammer For Classroom , Built-In Antenna
| Jamming Range: | 1-20meters |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Power Consume: | 5W |
GPS / WIFI / 3G Cell Phone Signal Jammer / Blocker With 6 Antennas
| Jamming Range: | 1-20meters |
|---|---|
| Power Consume: | 12W |
| Weight: | 2kg |
WIFI 3G 2G 6 Antennas Cell Phone Signal Jammer with Cooling Fans
| Model: | EST-808N1 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20meters |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
Indoor Cell Phone Signal Jammer Four Antenna With Heat Dissipation EST-808B
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
EST-808HD wireless Cell Phone Signal Jammer For Conference room
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20 Meters |
Ordinary Cell Phone Signal Jammer for schools , CDMA GSM DCS PHS 3G
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
5 Antenna 33dBm Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808D For Custom
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Power Consume: | 5W |
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |

