All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
EST-808KA2 GPS Signal Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
34dbm GPS Signal Jammer Wifi / 4G Signal Blocker with 8 Antennas
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Model No: | EST-808M2 |
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS |
GSM / Blue Tooth GPS Signal Jammer 30dBm , Black 850mhz CDMA Jammer
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Color: | Black |
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
Remote Control Cell Phone Signal Jammer / Power Adjustable Cell Signal Blocker Metal Shell
| Jamming Range: | 1-30M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G, 4G |
Wifi / Bluetooth / Wireless Video Cell Phone Signal Jammer CDMA , GSM , PHS , DCS , 3G
| Jamming Range: | 1-15M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Mini Portable GPS Signal Jammer EST-808SG with 3 Band for Conference Room
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
|---|---|
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
Car Anti Tracker GPS Signal Jammer / Isolator EST-808KA2 , DC 12V - 24V
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Size: | 75mm×21mm×19mm |
6 Antennas Portable GPS Signal Jammer ET-808HI For Custom , 1500 - 1600MHz
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Model Number: | EST-808HI |
EST-808KA2 150mA GPS Signal Jammer / Bloqueador Form GPS L1 or GPS L2
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Power Source: | DC12V-24V |
| Consumption Current: | 150mA |
Outdoor 150mA Wireless Signal Jammers Car GPS Tracking With Switch
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |

