All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
GSM CDMA Signal Prison Hidden Signal Jammer 32W 16 Bands
| Feature: | With Network Jamming Module, Remote Control All The Jammers Via Computer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-30M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 16 Built-in Directional Antennas |
3G WiFi Cell Phone Signal Jammer AC 220V Built In Antennas
| Sensitive: | -110dBm |
|---|---|
| Working Power: | AC 220V |
| Power Consumption: | About 100W |
12 Channels 30M 2W 5G Cell Phone Signal Jammer LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-30M (signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in 12 Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 10/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
Mobile Vehicle GPS Satellite Positioning Cell Phone Signal Jammer EST-808KA1
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
3G 4G 5G Cell Phone Wifi Blocker 18 Bands Remote Control Signal Jammer
| Power Supplier: | Input AC100V-240V,Output DC12V 20A), Or DC12V Car Adapter |
|---|---|
| Antennas: | 18 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 390*235*58mm (excluding Antennas) |
3G 4G 5G 10 Bands Cell Phone And Wifi Jammer Stationary Omnidirectional Antennas
| Maximum Output Power: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤80W |
Full Frequency Cell Phone Signal Jammer Built In Antennas For 2G 3G 4G 5G
| Maximum Output Power: | ≥33dBm (2W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Weight (main Unit): | 4.3KG |
Optional IoT Smart Management Software Control EST-804F12 12 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
8 Antennas Cell Phone Signal Jammer Portable Satellite Positioning WIFI 3G For Car
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Dimension: | 140×75×35 Mm |
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
2G 3G 4G 5G WIFI GPS LOJACK Signal Jammer Remote Control 25m
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS/LOJACK/WIRELESS CAMERAS And Etc. In Optional |

