All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Cell Phone 24 Antennas 44W VHF UHF 5G Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/4G WiMAX/5G/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/315/433/868/915 And Etc. |
GSM 3G 4G 5G WIFI LoJack GPS Signal Jammer 18 Channels Handheld For Security Use
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna Type: | 2dBi Gain Omni-directional Antenna |
OEM 16 Bands Signal Blocker Cell Phone WIFI GPS VHF UHF Remote Control Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 16 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/LOJACK |
2G 3G 4G 5G Cell Phone Signal Jammer High Power Signal Synchronic
| Total Power Output: | 100W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC220V3A --24VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤500W |
1-40m Adjustable Cell Phone Signal Jammer 30 Channels Indoor 12 Months Warranty
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 30 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 30 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/RC315/RC433/LOJACK/5G1/5G2 |
Desktop 4 Bands 30dBm Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Antenna: | 4 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 4 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/WIFI/Bluetooth |
High Power cell phone scrambler , Power Source External Antenna Jammer
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
4W High Power Jammer antenna With AC adapter , cell phone scrambler
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
8 Bands 2G 3G 4G Omni Directional Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/PHS/3G/4G/WIFI/Bluetooth/UHF/VHF |
Car Charging 8 Antennas 5G GPS Signal Jammer 16W
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 High Gain Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |

