All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Wifi Gps Cell Phone Signal Jammer For Examination Room / AC110V-240V
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Jamming: | Signal |
| Working Bandwidth(MHz): | GSM,PHS,DCS,3G ,GPS,LTE |
Skinner Shield WIFI Signal Jammer Stationary Type For 15 Meters Radius
| Power Supplier: | Input AC160V-240V Output DC 5V |
|---|---|
| Size: | 162(L)×110(W)×30(H) |
| Weight: | About 700g |
2G/3G/4G+VHF+UHF+5.8G Wifi Cell Phone Frequency Jammer Built-in with 8 Antenna
| Material: | Plastic Shel |
|---|---|
| Color: | Black/white/gray |
| Jamming Range: | 1-15m |
Omni-Directional Antena GPS Signal Jammer Black L1 Anti Tracker With Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Adjustable Cell Phone Signal Jammer , Cell Phone Signal Blocker Antennas Blocking 2
| Frequency: | CDMA, GSM,DCS,PHS,3G,WIFI,4G1,4G2 |
|---|---|
| Weight: | 1.5kg |
| Power Input: | AC160V-240V |
WIFI cell phone signal blocker For Schools and Army EST-505C2
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
AC adapter Prison 2G 3G GPS Signal 200W High Power Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Directional Antennas / 4pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 4 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,GPS |
OEM Cell Phone Scrambler Device , GPS Frequency Jammer For Car / Taxi / Bus
| Jamming Range: | Radius 1-15M (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 5 Bands, GSM/DCS/WCDMA/4G1/4G2(or GSM/DCS/WIFI/GPS), OEM Available |
200-300m 6 Bands Prison Tender Cell Phone Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 200-300M |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Directional Antennas / 6pcs Omni-directional Antennas(Optional) |
| Working Bandwidth(MHz): | 6 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,PHS,3G,4G,GPS |
2000M Long Distance Glonass Galileo GPS 2.4G 5.2G 5.8G FPV Drone UAV Signals Backpack Jammer
| Description: | 6-10 Channels Manpack Jammer |
|---|---|
| Dimensions: | 488(L) ×369(W) ×189(H) Mm Not Include Antenna |
| Antenna Type: | High Gain Omni Spring Antennas And Directional Panel Antennas |

