All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Remote Controlled 16 Channels Directional Cellular GSM DCS 3G 4G 5G GPS Interference Suppressor
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
12 Bands IoT Software Control Cell Phone Wifi Signal Jammer Built In Antennas With LCD Screen
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |
16 Bands Powerful Cell Phone Signal Jammer with Directional Antennas to Block Wireless Communications
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
4 Antennas Cell Phone Signal Jammer Remote Control For CDMA GSM DCS PHS 3G
| Jamming Range: | Radius 1- 15M (still Depends On The Strength In The Given Area. |
|---|---|
| Single Output Power: | +33dBm /1W |
| Power Input: | AC110V-240V |
Mobile Cell Phone Signal Jammer 2800mAh Single Antennas Handheld WIFI
| Jamming Range: | 1-15M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh/7.4V2800mAh |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
Indoor Stationary Cell Phone Signal Jammer 8 Channels For DCS 3G WiFi
| Jamming Range: | 1-30M ( Still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G WIF |
| Power Input: | AC160V-240V |
Light Weight Plastic Case Mobile Phone Cellular Signal Jammer with LCD Screen
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
4G 5G WiFi Cell Phone Signal Jammer 12 Antenna Adjustable Software Management Control
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/TD-SCDMA/WCDMA/4G/4G LTE/5G/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS |
Cell Phone Signal Blocker 5G Jammer 4G WIFI Walkie Talkie Indoors Stationary
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Weight: | About 2KG |
wireless video Cell Phone Wifi Signal Jammer GSM CDMA 3G 4G
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
|---|---|
| Dimension: | 345(L)×160(W)×52(H)mm |
| Semi-diameter Of Interception: | 1-25 M(-85dBm) |

