All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Mobile Phone Jammer Portable Suitcase Built In 10 Antennas 4G WIFI GPS
| Colour: | Black |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 10-40 M |
| Single Output Power: | +33dBm / 2W±200mA |
Aluminium Alloy Cell Phone Signal Jammer GPS Mobile Phone Jammer 16W
| Material: | Aluminium Alloy |
|---|---|
| Color: | Silver |
| Jamming Range: | 1-30m |
15m Mobile Phone Jammer Built In Antennas Type For 2G 3G 4G 5G WIFI Signal
| Power Supplier: | Built-in Power AC5V /20A |
|---|---|
| Antennas: | Built-in Omnidirectional Antennas |
| Size: | 397(L)*230(W)*86(H) |
Digital Cell Phone Blockers Jammers / WIFI jammer For Mobile Phone
| Jamming Range: | 1-20M |
|---|---|
| Jamming: | Mobile Phone |
| Working Bandwidth(MHz): | CDMA,GSM,PHS,DCS,3G |
Indoor Remote Control Mobile Phone Signal Jammer Radius 40m 22 Omnidirectional Antennas
| Jamming Range: | Radius 1-40m |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth: | GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/WiFi/VHF/UHF/LOJACK/5.8G/5G1/5G2 |
Portable High Power Wi-Fi Cell Phone Jammer / Blocker 30dBm with Fan
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
8 Antennas 3G 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer With USB Connector
| Single Power Output (each Band): | 2W+/-200mA |
|---|---|
| Power Supply: | Input AC160V-240V /Output DC 5V 15A |
| Name: | Mobile Phone Signal Jammer |
10 Meters Range Portable Cell Phone Jammer 30dbm With DCS / PHS , 6 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G,WIFI,GPS |
4G 5G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 22 Bands 150W High Power
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 22 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
UHF VHF 3G Mobile Phone Signal Jammer 25 Meters 8 Antenna Jammer
| Jamming Range: | 1-25 Meters (still Depends On The Signal Strentgth In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | White |

