All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
GPS Signal Portable Cell Phone Jammer 8 Antenna 2G/3G/4G/Wifi With Battery Inside
| Jamming Range: | Radius 1-15M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
High Power Cell Phone Jammer 12 Bands Portable 12 Omni - Directional Antennas
| Jamming Range: | Radius 50-150M |
|---|---|
| Antenna: | 12 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 12 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
8 Antennas High Power Jammer , WIFI Blocker high power cell phone jammer
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
4500mAh WIFI GPS Portable Cell Phone Jammer 18 Antennas 2G 3G 4G 5G
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 1/2/3/4/5/6/8/10/12/14/16/18 Omni-directional Antennas |
GSM CDMA PHS Mobile Phone Signal Isolator mobile phone signal blocker for schools
| Jamming Range: | 1- 40 Meters (still Depends On The Sognal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Black |
10 Bands Explosion-proof High Power Mobile Phone Signals Blocker for Gas Station and Oil Fields
| Single Channel Output Power: | 5-15W |
|---|---|
| Shielding Radius: | 10-100m |
| Power Supply: | AC 100-240V |
14 Antennas Multi Functional Mobile Phone Blocker GPS VHF UHF Interference 5-80m
| Color: | Black |
|---|---|
| Warranty: | 1 Year |
| Antenna: | 14pcs Omni Directional Antennas |
Adjustable Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker For School EST-505F
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
13 Antennas 15M WIFI 4G 5G Mobile Phone Signal Jammer AC5V EST-802J13
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 13 Omnidirectional Antennas |
| Power Supplier: | AC5V/20A |
3G UHF Mobile Phone Signal Jammer AC110V 8 Antennas Hidden Remote Control
| Colour: | White, Black |
|---|---|
| Antennas: | 8 Built-in Omnidirectional Antenna |
| Jamming Range: | Radius 1-40 M(still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |

