All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Portable Vehicle GPS Satellite Positioning Mobile Signal Jammer 1500-1600MHz
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Emission Frequency Range: | 1500-1600MHz |
| Power Adjust Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
100-240V AC Adapter Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G 5G WiFi GPS Low Battery Alarm
| Jamming Range: | Radius 1-25m |
|---|---|
| Antenna: | 10 Pcs Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4GLTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
3 Bands Portable Cell Phone Jammer Handheld For WiFi Bluetooth GPS 3G
| Jamming Radius: | 1-15m (still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
16 Antennas GPS Signal Jammer for Car / Office Use , cell phone jammer block
| Material: | Metal |
|---|---|
| Color: | Black |
| Bands: | 16 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/WIFI/VHF/UHF/Lojack |
EST-808HF Wifi Video Cell Phone Signal Blocker 2500MHz For Exam Room
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
EST-808HE3 3G / 2G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA,GSM,DCS/PHS,3G |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
EST-808SG3 Portable 3G Cell Phone Signal Jammer 2100 - 2200MHZ For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Dimension: | 97(L)×48 (W)×18(H)mm |
2.4W WIFI GPS 3G Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808HE
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
Black GPS 30dBm Portable Cell Phone Signal Jammer 808KB With 10m Range
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10m |
| Color: | Black |
3G / 2G Handheld Cell Phone Signal Jammer Blocker EST-808HC with 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |

