All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
30dBm Handheld Cell Phone Signal Jammer Adjustable 10 Bands 3G WIFI GSM CDMA Signal Blocker
| Size: | 170×100×50 Mm Not Include Antenna (with Antenna Height In 255mm) |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Signal Jammer |
Backpack Cell Phone Signal Jammer 8 Antennas GSM 3G 4G 5G 10Watt For Farm
| Type: | Backpack High Power Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Single Output Power: | 10Watt |
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
Vehicle Mounted GSM 3G 4G LTE 5G WIFI GPS Remote Control Cell Phone Signal Jammer
| Features: | High Power All In One Wireless Signals Blocker |
|---|---|
| Product Name: | Vehicle Bomb Blocker |
| Single Output Power: | +47-50dBm / 50-100W |
808LE High Power Jammer 47dBm , Mobile Phone Signal Jammer with 5 Antenna
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 47dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
5 Band 3G 4W Remote Control Jammer Blocker EST-505D , 2100 - 2200MHZ
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
2G / 3G Cell Phone Signal Jammer For schools With Remote Control
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G |
| Jamming Range: | 1-20m |
8 Antenna UHF / VHF Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 3G Mobile Phone Signal Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 25m |
3G Cell Phone Signal Booster Portable / LOJACK Jammer For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Output Port: | DCS/PHS |
| Working Time Of Input Battery: | 120minuters |
808HI Portable 6 Band Mobile Phone Wifi + GPS Jammer with 10m Jamming Range
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Color: | Black |
EST-808LA High Power Jammer 42dBm , Cell Phone Signal Jammer For Custom
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |

