All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
3G Portable Cell Phone Jammer , 4G LET Wmax Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Portable Mobile Phone WIFI Signal Jammer 300g Handheld Indoor
| Jamming Range: | 2-10M (depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Charger: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
4 Antennas GPS Signal Jammer 2500mAh Portable Indoor WIFI Mobile Phone
| Jamming Range: | 5--20m |
|---|---|
| Size: | 100×57×22 Mm |
| Power Supplier: | AC110-220V/DC12-36V |
WIFI / GPS Portable Cell Phone Jammer 4 Antenna With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
12 Bands 5g Cell Phone Jammer Wifi Signal Jammers EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
12 Bands 3G 4G 5G Cell Phone Jammer Portable Suitcase For Indoor Outdoor
| Total Output Power: | 800W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/150A |
| Power Consumption: | ≤3000W |
3 Antenna 2.4W Portable Cell Phone Jammer GPS / WIFI / 2G / 3G With Car Charge
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
WiFi GPS Portable Cell Phone Scrambler Handheld Remote Control
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 10 Bands Including GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G,4G LTE,5G,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
4W 5 Antenna Portable Cell Phone Jammer WIFI / GSM / 3G With Dip Switches
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
4G LTE / 3G / GSM Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker , 8 Antennas
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

