All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
510mm Antenna 960MHz 190W Backpack Cell Phone Jammer 2G 3G 4G
| Color: | Army Green |
|---|---|
| Antenna: | 6 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
3G Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505B With 4 Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
2G 3G 4G WiFi Signal High Power Cell Phone Jammer 960MHz 8 Band
| Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Antenna: | 8 Pcs High-gain Omni-directional FRP Antennas |
| Function: | Effectively Block Worldwide 2G / 3G / 4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
10m Portable Cell Phone Jammer 6 antennas Built in 7.4V 3600mAh Li-ion battery
| Jamming Range: | 1-10 M(-75dBm) |
|---|---|
| Antenna: | 6 Omnidirectional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
34dBm Mobile Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505F For School
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
10 Antenna Portable Cell Phone Jammer With Bi-Use Battery And AC Plug Working
| Output Power: | Each Band 2W, Total 20W |
|---|---|
| Product Weight: | About 6.7KG |
| Jammer Type: | Radio Jammer, RF Jammer, Cellphone Jammer, Car Jammer |
10 channels high power mobile phone jammer, with built-in battery and antenna, bi-use with battery and AC power supply
| Material: | Plastic |
|---|---|
| Color: | Black |
| Function: | Cellphone Signal Jammer, High Power Jammer, GPS Jammer, RF Signal Jammer |
28 Bands Handheld Cell Phone Jammer WIFI GPS UHF VHF 315 433 12 Months Warranty
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
8 antenna VHF/UHF +3G mobile phone signla jammer/blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
27 Antennas 2G 3G 4G LTE 5G WIFI Portable Cell Phone Jammer w/ GPS VHF UHF FM Radio Blocking
| Product Name: | Handheld Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Export Power (Po): | ≥27dBm |
| I/O Impedance: | 50Ω/N Connector |

