All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
1600MHZ Handheld Portable Cell Phone Jammer 2G 3G 4G WiFi Bluetooth
| Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Working Bandwidth(MHz): | 2G/3G/4G Mobile & WiFi / Bluetooth Network |
| Working Power: | 110-220V/12-24V |
7/24 Continuously Working Remote Control Mobile Phone Signal Blocker for car using
| Jamming Range: | 0-40m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 3/6/8/10/12 Omnidirectional Antennas |
| Product Name: | Cell Phone Scrambler Jammer |
30dBm Portable Cell Phone Jammer
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 500mW |
High Power Wifi Portable Cell Phone Jammer / Blocker ( CDMA GSM DCS PCS 3G )
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA GSM DCS PCS 3G WIFI |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
GPS + WIFI + 3G Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808HI For School
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |
Portable Mobile Phone + 3G + Wifi + GPS Signal Jammer With Cooling Fans
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Frequency: | GSM/DCS/PHS/DCS/3G/WIFI/GPS |
| Jamming Range: | 1-10m |
WIFI Portable Cell Phone Jammer / Mobile Signal Blocker With 3 Antennas
| Power Supply: | AC Adapter (AC110V-240V DC9V) |
|---|---|
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consume: | 500mW |
5m Ultrasonic Audio Voice Recording Jammer 360 Degree Knob Adjustment
| Shielding Type: | Mobile Phones, Recording Pens And Other Sound Acquisition Devices |
|---|---|
| Shielding Distance Of Single Host In The System: | 2-5 M (shielding Distance Of Different Recording Equipment Is Different) |
| The Function Angle Of System Single Host: | Full Angle 360 Degree Blocking While Horizontal 180°/ Vertical 90° |
Remote Control Portable Handheld Mobile Phone Signal Jammer 5 Bands
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
Library 808HI Portable Cell Phone Jammer GPS WIFI 3G Blocker 30dBm
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 6 Antenna |

