All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
30dBm Portable GPS Cell Phone Jammer/blocker/shield
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 24dBm |
| Dimension: | 85(L)×50 (W)×23(H)mm |
6 Antenna 600W High Power Cell Phone Jammer GSM / 3G / WIFI / 4G LTE Signal Blocker
| Material: | Metal+Electronic |
|---|---|
| Shielding Radius: | 50-500meters |
| Shielding Signal: | Mobile Phone Signal, WIFI, GPS, UHF, VHF Or Customerized |
Cigarette Outfit Handheld Cell Phone Jammer 3 Antennas Portable 5 Meters Range
| Jamming Range: | 1-5 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3pcs Omnidirectional Antennas |
| Colour: | Green / Red |
3G Mobile Phone Signal Jammer 2500mAh Triple Bands Portable Handheld
| Jamming Range: | 1-20M(depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
| Built-in Battery: | 7.4V 2500mAh |
Lightweight Cell Phone Frequency Blocker , 500mw Handheld Cell Phone Jammer
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
GPS Mini Portable Cell Phone Jammer / Blocker EST-808SG For Custom
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
4 Band 30dBm Portable Cell Phone Jammer EST-808SF , CDMA / GSM Signal Jammer
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
|---|---|
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
| Power Consume: | 500mW |
20 Chancel 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer High gain For Outdoor
| Total Output Power: | 210W |
|---|---|
| Name: | 3G 4G 5G Portable Cell Phone Jammer |
| Power Consumption: | ≤600W |
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST-808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |
4G Portable Cell Phone Jammer / Blocker / Isolator EST -808HE4 For Military
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-10 Meters (-75dbm) |
| Power Consume: | 500mW |

