All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
80m Wireless Portable Cell Phone Jammer RCIED Radio Frequency Scrambler
| Type: | Portable Backpack High Power Cellphone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Radius: | 1-80m Adjustable (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
| Antenna: | 8pcs Omnidirectional Antennas |
Desktop 14 Bands Mobile Phone Blocker 80 Meters Coverage for Security use
| Product Name: | Cellular 5G Jammer |
|---|---|
| Material: | Metal + Electronics |
| Color: | Green, Black Or Customized |
185W Mobile Phone 4G 5G Jammer High Frequency With LED Screen
| Weight: | 2.7KG |
|---|---|
| Size: | 430*330*80mm |
| Power Consumption: | 185W |
10 Bands Portable Mobile Signal Jammer 40 Meters Radius Adjustable Channels
| Jamming Range: | Radius 1-40m (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | ≤35dBm/3W(adjustable With Power Adjustment Knob) |
12 Built-In Antennas Stationary Mobile Phone Signal Jammer WIFI 700MHz 3G/4G/5G
| Jamming Range: | 1-30M ( Still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | Built-in Directional Antennas |
| Maximum Output Power: | ≤37dBm |
Built In Antennas Mobile Phone 5G Jammer WIFI 12 Bands EST-504K10
| Maximum Power Output: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
150W 3dBi Gain Stationary 4G WIFI Mobile Phone Signal Jammer 12 Bands 380* 220* 85 mm
| Jamming Range: | 1-200㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 380* 220* 85 Mm |
High Power Explosion Proof Mobile Phone Signal Jammer WIFI 2G/3G/4G/5G
| Jamming Range: | 1-200 ㎡ (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 280* 240* 60 Mm |
505BF Remote Control Jammer , Mobile Phone Signal Jammer With Cooling Fan
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Indoor Mobile Phone Signal Jammers 8 Bands Adjustable Remote Control 12W EST-502C8
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |

