All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Adjustable Mobile Phone Signal Jammer 60W High Power Suitcase Portable
| Colour: | Black |
|---|---|
| Antennas: | 11 Built-in Omnidirectional Antenna |
| Jamming Radius: | 0-60m Adjustable |
Stationary Mobile Phone Signal Jammer Built In Antennas For 4G 5G WIFI
| Maximum Power Output: | ≥34.5dBm |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
5G Mobile Phone Signal Jammer Stationary 10 Frequency Antennas
| Jamming Range: | 1-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antennas: | 10 Omnidirectional Antennas |
| Dimension: | 240mm(L)×210mm(W)×51mm(H) |
Triple Bands Car Mobile Phone Signal Jammer Portable Handheld Size GPS / 3G
| Maximum Radiant Power: | Lower Than -10dBm |
|---|---|
| Power Adjustable Range: | 33dBm 6dBm/30KHz (min) |
| Jamming Range: | 2-15 Meters (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
2G 3G Portable Cell Phone Jammer 3 Omnidirectional Antennas Handheld Size
| Jamming Range: | 0.5-15m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 3 Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power:: | +30dBm /1W |
2 Bands Portable Mobile Phone Signal Jammer Remote Control Handheld
| Jamming Range: | 1-20m (@-75dBm, Still Depends On The Signal Strength In Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 2pcs Omnidirectional Antennas |
| Single Output Power: | +30dBm /1W |
5 Antennas GPS Signal Jammer 20m Handheld Mobile Phone WIFI For Indoor
| Jamming Range: | 5--20m |
|---|---|
| Dimension: | 125×63×24 Mm |
| Power Supplier: | AC110-250V/DC12-36V |
Mobile Phone Signal Jammer Stationary Built In Antennas For 5G WIFI
| Maximum Output Power: | ≥37dBm (5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --27VDC/8A |
| Power Consumption: | ≤150W |
250W High Power Cell Phone Jammer Stationary For 4G 5G Indoor
| Maximum Output Power: | 250W |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC --24VDC/42A |
| Power Consumption: | ≤750W (220V/3.5A) |
3.2 W Portable Cell Phone Jammer , 3G / GPS 4 Antenna Jammer Shield
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

