All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
10 Band 3G 4G WIFI GPS Walkie Talkie Signal Jammer EST-808H10
| Type: | Portable Handheld Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Range: | Radius 1-20m (the Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
| Antenna: | 10 Omni-directional Antennas |
WIFI 30dBm GPS Vehicle Tracking Device EST-808KG For Car 5 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 30dbm |
Cigarette GPS Signal Blocker 808SC With Omni-directional Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-5m(-75dBm) |
12 Bands Cell Phone Signal Jammer
| Single Channel Output Power: | 5-10W |
|---|---|
| Jamming Range: | 5-80m |
| Power Supply: | AC110~240V 45~60Hz |
5 Bands Small Portable GPS GNSS Galileo Lojack Signals Jammer with Built-in Antennas for Car use
| Blocking Signals: | GPS, Glonass, Galileo, Beidou, Lojack And Etc. |
|---|---|
| Shielding Objects: | GPS Tracker, And Other Kinds Of GPS Positioning Devices |
| Single Channel Output Power: | +30dBm / 1W |
Portable Case Cellular Blocker Built in Rechargeable Battery Directional Antennas
| Working Frequency: | 1-6000MHz |
|---|---|
| Blocking Objects: | Mobile Phone, WIFI, Walkie Talkie, Remote Control And Etc. |
| Power Supply: | Built-in Rechargeable Battery, AC 100-240V, DC 24V |
11 Channels Cellphone Signal Blocker with Built-in Omni Directional Antennas
| Features: | High Gain / Full-duplex / Single-port |
|---|---|
| Product Name: | TRI-BAND Repeater |
| Certifications: | CE And RoHs |
14 Antennas 70W High Power 2G 3G 4G 5G Blocker Security Built In Cooling Fan
| Jamming Signal Type: | GSM,CDMA,DCS,PCS,3G,4G LTE,5G |
|---|---|
| Antenna: | 14pcs Omni-directional Antennas |
| Frequency Range: | 1MHz-6GHz |
101E 920nm Laser Wireless Camera Detector 10cm-20m Multifunctional For Hotel
| Product Name: | Bug Camera Detector |
|---|---|
| Frequency: | 1MHz—6.5GHz |
| Shoot Detecting Camera: | 10cm-20m |

