All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
12 Bands Cell Phone Signal Blocker Adjustable Stationary 3G 4G 5G WiFi Remote Control
| Jamming Radius: | 1-60 M (still Depends On The Signal Strength In The Given Area) |
|---|---|
| Antenna: | 12 External Omnidirectional Antenna |
| Colour: | Black |
2G 3G 4G 5G Cell Phone Wifi Jammer High Power Stationary Remote Control
| Maximum Working Power: | ≥34dBm (2.5W) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--5VDC/20A |
| Power Consumption: | ≤80W |
40W Medium Power 1-50m 8 Channels Cell Phone Signal Jammer for Prison
| Jamming Range: | 1-50M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PHS/3G/4G/WIFI |
50W Cell Phone Signal 5G Jammer high power 12 Bands EST-850LC12
| Total Output Power: | 450W |
|---|---|
| Power Supplier: | AC 220V//14A DC 24V100AH |
| Power Consumption: | ≤3000 |
EST-502F18 Cell Phone Blocker 18 Bands WIFI GPS VHF UHF 315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 18 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 18 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
OEM 20 Bands Cell Phone 2G 3G 4G 5G WIFI GPS VHF UHF RC315 433 868 Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 20 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 20 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1 - 40m Jamming Range Cell Phone Signal Jammer EST-502F22 22 Bands 44W Total Output
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 22 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 22 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
EST-502F24 Cell Phone Signal Jammer OEM 24 Bands All Wireless Signal Blocker
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 24 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 24 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2 |
1-40m Adjustable 24/7 Continuously Working 8 Bands Cell Phone 2G 3G 4G WIFI GPS Signal Jammer
| Jamming Range: | 1-40M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/PCS/3G/4G/4G LTE/GPS/2.4G WIFI/5.8G WIFI(/VHF/UHF/LOJACK/5G1/5G2) |
LCD Screen AC Adapter 33dBm/2W Cell Phone Reception Blocker
| Jamming Range: | Radius 1-25M (can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | Built-in Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | OEM 8/9/10/11/12 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TD-SCDMA/3G/WCDMA/4G1/4G2/5G1/5G2/2.4G WIFI/5.8G WIFI/GPS L1/GPS L2/VHF/UHF |

