All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Portable Mobile Phone GPS Signal Jammer 808KB With 10m Range For Military
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Frequency: | 1500-1600MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
High Power GPS Signal Jammer / mobile phone signal isolator 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
Mobile Phone GPS Signal Blocker Antenna For Car Anti Tracker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Consumption Current: | 150mA |
CDMA Mobie Phone Remote Control Jammer / Blocker EST-505E For Custom
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
EST-808KC GPS Signal Jammer + Mobile Phone Blocker With 3 Antenna , Black
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
5 Antenna 3G Cell Phone Signal Jammer 6dBm With Remote Control for School
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Cell Phone Signal Remote Control Jammer EST-502C8 12W 8 Omni Directional Antennas
| Jamming Range: | 1-25M |
|---|---|
| Antenna: | 8 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM,DCS,3G,CDMA,WIFI,4G,GPS |
75W Prison High Power Cell Phone Signal Jammer / Blocker EST-808LB
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
Wimax 3G Remote Control Jammer , WiFi Signal Jammer With Directional Antenna
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Power Input: | AC110V-240V |
| Power Output: | 16W |
Cell Phone High Power Jammer
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |

