All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
5 Antenna GSM 3G Remote Control Jammer 2100 - 2200MHZ for Military
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Dimension: | 245(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Portable 3G GSM CDMA Cell Phone Signal Jammer 25dBm For Office , 3 Antenna
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Antenna: | 3 Antenna |
3G 4W 6dBm Remote Control Jammer / Blocker EST-505BF For Conference Room
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Exquite Remote Control Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
34dBm Remote Control Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
4G + WIFI Directional 8 Band Remote Control Jammer EST-505K3 For Custom
| Model: | EST-505K3 |
|---|---|
| Brand: | EST |
| Jamming Range: | 1-20m |
12W Adjustable Home Remote Control Jammer EST-505K1 With 6 Band
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
8 Channels Full Frequencies Cell Phone Signal Blocker with Good Cooling
| Model: | EST-808N3 |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
3 Band Portable Cell Phone Signal Jammer / Blocker / Breaker EST-808HC
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 25dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
Full-Band High Power Jammer Prison With Frequency CDMA / GSM / DCS
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 47dBm |
| Power Consume: | 75W |

