All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Mobile Phone Signal 5G Jammer 10 Antennas On Wall Stationary 3G
| Maximum Power Output: | 2W(33±1dBm) |
|---|---|
| Power Supplier: | 220VAC--DC5V/15A |
| Power Consumption: | ≤70W |
8 Bands Radius 35m Mobile Phone Signal Jammer EST-504K8 130W High Power DC12V 20A
| Jamming Range: | Radius 10-35M(can Adjust According To Your Requirement, The Signal Strength Must Be ≤-75dBm In The Location) |
|---|---|
| Antenna: | 8 Built-in Directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 8 Bands Including GSM/CDMA/DCS/TDSCDMA/WCDMA/4G1/4G2/2.4G WIFI |
8 Antennas Mobile Cell Phone Signal Jammer Outdoor Use Stationary Explosion Proof
| Single Output Power: | +33dBm / 2W |
|---|---|
| Antenna Type: | Omnidirectional |
| Power Source: | AC Adapter (220V) |
4G WiFi Mobile Phone Signal Jammer Software Remote Control
| Power Supply: | AC160V-240V /DC 5V 12A |
|---|---|
| Dimension: | 270(L)×240(W)×60(H) |
| Weight: | About 2 KG |
Powerful 18 Antennas Fixed Mobile Phone GPS VHF UHF RC Signals Convoy Bomb Jammer for Military use
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days after received the full payment |
| Payment Terms: | 100% before shipment, Western Union, T/T |
5 Antenna 250W High Power Jammer , GSM / 3G / WIFI Signal Blocker
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Mobile Phone WIFI Signal Jammer Frequency Synchronization For 2G 3G 4G 5G
| Power Supplier: | Built-in Power: AC180V-240V/DC24V15A |
|---|---|
| Power Consumption: | ≤160W |
| Relative Humidity: | ≤85% |
360° Desktop High Power Ultrasonic Audio Recording Jammer for Personal Privacy Protecting
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |
Stationary Phone Signal Blocker Device 20m Radius For 2G 3G 4G 5G WIFI Walkie Talkie
| Power Supplier: | Input AC160V-240V,Output DC5V 12A |
|---|---|
| Antennas: | 12 Omnidirectional Antennas |
| Size: | 400(L)×130(W)×40(H)mm |
3G Mobile Phone GPS Signal Jammer Portable With 10m Jamming Range
| Packaging Details: | neutral packing |
|---|---|
| Delivery Time: | 1-3 working days |
| Payment Terms: | 100% before shipment |

