All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
EST-505C 3G Remote Control Jammer 34dBm for Custom , 1 - 20m Jamming Range
| Power Consume: | 4W |
|---|---|
| Jamming Range: | 1-20m |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
4 Antenna CDMA Remote Control Jammer EST-505D 850 - 894MHz for Theater
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
505A Exquite Remote Control Jammer / Blocker With 15m Jamming Range
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Channel Out-putting Power: | 3dBm/30KHz(min) |
EST-505BF Remote Control Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
High Power Cell Phone Signal Jammer For Schools EST-505C with Remote Control
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
6W Cell Phone Signal Jammer / Shielder / Blocker EST-505BF with 4 Antenna
| Power Consume: | 6W |
|---|---|
| Weight: | 2.5KG |
| Dimension: | 200(L) ×160(W) × 50(H)mm |
Portable 2G 3G Mobile Phone Signal Jammer / Breaker / Isolator EST-808HB
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA.GSM,DCS/PHS,3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
4G 35dBm DCS Mobile Signal Blocker , Directional And Custom Jammer
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
EST-808LB DCS / PHS Cell Phone Signal Jammer For Schools With High Power
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 42dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
GSM Car Remote Control Jammer / Blocker EST-505D , 930-960MHz Frequency
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |

