All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
Cell Phone Signal High Power Jammer 30M Adjustable Radius With 8 Band
| Product Name: | High Power Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 35dBm |
| Power Supply: | AC Adapter (AC110-240V) |
High Power WIFI 2G / 3G Cell Phone Jammer with Cooling Fans , 6 Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-30m |
8 Band Multifunctional Cell Phone Signal Jammer , WIFI / 4G / 3G Mobile Phone Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PCS,3G,WIFI,4G,lojack ,GPS |
| Jamming Range: | 1-30m(-75dbm) |
34dBm Remote Control Jammer 2G / 3G / 4G 30M Mobile Signal Blocker
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 34dBm |
Full Frequency Mobile Phone WIFI GPS UHF VHF 12000mAh 27W Portable Signal Jammer
| Jamming Range: | Radius 1-20m |
|---|---|
| Antenna: | 27 Omni-directional Antennas |
| Working Bandwidth(MHz): | 27 Bands Including GSM,DCS,PHS,PCS,3G,CDMA,4G,4G LTE,4G WiMAX,WIFI,GPS,Lojack,VHF,UHF,315,433,etc. |
EST-808D GSM Mobile Phone Signal Jammer 33dbm ( 5 Antenna ) , 930 - 960MHz
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
4 Antennas Remote Control Jammer for Custom , 1 - 15m Jamming range
| Jamming Range: | 1-20m |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
| Power Consume: | 3W |
Wireless Video 25dBm Portable Cell Phone Signal Jammer With Blue Tooth
| Product Name: | Portable Cell Phone Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | 2400-2500MHZ |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
3G / GSM Desktop Remote Control Cellphone Jammer / Blocker EST-505A
| Product Name: | Remote Control Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM/DCS/PHS/3G |
| Average Out-putting Power: | 30dBm |
3G Power Remote Control Jammer EST-505K1 , Wifi Directional Jammer / Blocker
| Power Supply: | AC Adapter (AC220V-DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 6W |
| Weight: | 5kg |

