All Products
-
Lance-Canadafast shipping and no problems -
Lucila-BrazilEquipment of good quality, very responsible seller and fast delivery. I recommend to all Alibaba community / AliExpress. I will definitely buy more units. -
Hamadivo-FranceBest seller,good transaction and fast delivery time
Keywords [ mobile phone jammer ] match 429 Products.
4W 4 Antennas 2G 3G EST-404A Cell Phone Signal Jammer / Blocker
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
3G Cell Phone Signal Jammer Blocker EST - 808A 2100 - 2200MHZ Frequency
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Jamming Range: | 1-20meters |
Three Band Antenna GPS Signal Jammer , GSM Jammer For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
GPS Satellite Cell Phone Signal Jammer / Blocker 33dBm with Omni Antenna
| Power Source: | DC12V-24V |
|---|---|
| Consumption Current: | 150mA |
| Output Power: | 2mV |
Mini Portable GPS Signal Jammer / Blocker / Isolator EST-808KC , 3 Antenna
| Power Supply: | AC Adapter (AC 110-240V DC5V) |
|---|---|
| Power Consume: | 1 W |
| Average Out-putting Power: | 24dbm |
Handheld Portable GPS Signal Jammer / Blocker EST-808KE For Conference Room
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Jamming Frequency: | CDMA/GSM,DCS/PHS,3G,GPS |
| Jamming Range: | 1-10 Meters |
Black GPS Cell Phone Signal Jammer For Schools , 5 W CDMA / GSM Blocker
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Average Out-putting Power: | 33dBm |
| Operate Time: | 2-3 Hours Continuous |
Wireless Cell Phone Signal Jammer CDMA GSM DCS PHS 3G , Five Antenna
| Product Name: | Cell Phone Signal Jammer |
|---|---|
| Power Consume: | 5W |
| Block Frequency: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G |
Black Cell Phone Signal Jammer 2G 3G 4G , WIFI Signal Blocker
| Model: | EST-606C |
|---|---|
| Frequency: | 1805-1880MHz |
| Frequency: | 1805-1880MHz |
EST-808I Cell Phone WIFI GPS Signal Jammer / Blocker With 6 Antenna
| Product Name: | GPS Signal Jammer |
|---|---|
| Output Port: | CDMA/GSM ,DCS/PHS/3G/GPS/WIFI |
| Average Out-putting Power: | 33dBm |

